| Proizvođač | Apple |
| Garancija | 1 godina |
| Mreža | |
| Tehnologija | GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE / 5G |
| Tijelo | |
| Dimenzije | 163.4 x 78 x 8.8 mm |
| Težina | 233 g |
| SIM | NanoSIM + eSim |
| Display | |
| Tip | LTPO Super Retina XDR OLED, 120Hz, HDR10, Dolby Vision, 1000 nits (typ) |
| Veličina | 6.9” |
| Rezolucija | 1320 x 2868 pixels, 19.5:9 ratio (~460 ppi density) |
| Platforma | |
| OS | iOS 26 |
| Chipset | Apple A19 Pro (3 nm) |
| CPU | Hexa-core (2×4.26 GHz + 4xX.X GHz) |
| GPU | Apple GPU (6-core graphics) |
| Memorija | |
| Card slot | Ne |
| Interna memorija | 12GB RAM, 256GB ROM, NVMe |
| Glavna Kamera | |
| Objektivi | 48 MP, f/1.8, 24mm (wide), 1/1.28″, 1.22µm, dual pixel PDAF, sensor-shift OIS, 48 MP, f/2.2, 13mm, 120˚ (ultrawide), 1/2.55″, 0.7µm, PDAF, 48 MP, f/2.8, 100mm (periscope telephoto), 1/2.55″, 0.7µm, PDAF, 3D sensor‑shift OIS, 4x optical zoom, TOF 3D LiDAR scanner (depth) |
| Karakteristike | Dual-LED dual-tone flash, HDR, Panorama |
| Video | 1080p@25/30/60/120/240fps, 4K@24/25/30/60/100/120fps |
| Selfie Kamera | |
| Objektivi | 18 MP multi-aspect, f/1.9, 20mm (ultrawide), PDAF, SL 3D, (depth/biometrics sensor) |
| Karakteristike | 3D (spatial) audio, Dolby Vision HDR, HDR |
| Video | 1080p@25/30/60/120fps, 4K@24/25/30/60fps, Gyro-EIS |
| Zvuk | |
| Zvučnik | Da, Stereo zvuk |
| 3.5mm Jack | Ne |
| Komunikacija | |
| WLAN | Hotspot, Tri-band, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e/7 |
| Bluetooth | 6.0, A2DP, LE |
| Pozicioniranje | GPS, GLONASS, GALILEO, BDS, QZSS, NavIC |
| NFC | Da |
| Radio | Ne |
| USB | USB Type-C 3.2 |
| Karakteristike | |
| Senzori | Akcelerometar, Barometar, Compass, Face ID, Virtuelna detekcija blizine, Žiroskop |
| Baterija | |
| Tip | Li-Ion 4823 mAh |
| Punjenje | 25W Wireless punjenje, 25W žičani, Reverse charging |
| Ostalo | |
| Boja | Narandžasta |
Apple iPhone 17 Pro Max 256 Orange


Sunmi L2SPRO TG Screen Protect zaštitno staklo
Mobitel Xiaomi Redmi 15C Dual Sim 8GB 256GB black
Dell 27" Monitor SE2726H
Apple iPhone 17 256GB White 












Recenzije
Nema recenzija.