| Proizvođač | HP |
| Garancija | 1 godina |
| Procesor (CPU) | Intel® Core™ 5 Serija, Intel® Core™ Ultra 5 Processor 125H / 14 Cores / 84 Threads / 3.60 GHz Base Freq. / 4.50 GHz Turbo Freq. / 18 MB Intel® Smart Cache |
| Memorija (RAM) | 24GB, DDR5 (4800 MHz) |
| TIP memorije | DDR5 (4800 MHz) |
| Ekran (Display) | 15.6” / FullHD / IPS / AG / 60Hz |
| Operativni Sistem | FreeDOS |
| Pohrana podataka (Storage) | 512GB SSD |
| Grafička karta (GPU) | Intel HD |
HP 15-fd1090nn D0UG9EA 15.6″ FHD AG/Intel Core Ultra 5-125H/24GB DDR5/512GB SSD/1y/Prirodna srebrna boja
Battery Type 3-ćelijska, 41 Wh litijum-jonska polimerska
Camera HP True Vision 720p HD kamera sa zatvaračem i integrisanim digitalnim dvoniznim mikrofonima
External I/O Ports 2 USB Type-A porta brzine prenosa signala od 5 Gb/s; 1 pametni kontakt za naizmeničnu struju; 1 HDMI 1.4b port; 1 kombinovani priključak za slušalice/mikrofon; 1 USB Type-C® brzine prenosa 10 Gb/s (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4b, HP Sleep and Charge)
Wireless Technologies Realtek Wi-Fi 6 (2×2) i Bluetooth® 5.4 bežična kartica



















Recenzije
Nema recenzija.