| Proizvođač | HP |
| Garancija | 1 godina |
| Veličina zaslona | 14″ |
| Vrsta zaslona | IPS |
| RAM memorija | 16 GB |
| Memorija diska | 512 GB |
| Tip procesora | Core 7 |
| Model grafičke | Integrisana |
| Operacijski sustav | Windows 11 Home |
| Procesor | Intel |
| Frekvencija procesora | 5.40 GHz |
| Broj ćelija | LI 4-cell |
| Bluetooth | Da |
| Kamera | 5 MP |
| Boja | Srebrna |
| Broj jezgri procesora | 10 |
| Model procesora | 150U |
| Vrsta diska | SSD |
| HDMI | 1 |
| Tipkovnica | EN |
| Osvijetljene tipke | Da |
| Predmemorija | 12MB |
| Vrsta memorije | DDR5-5200 |
HP OmniBook 5 Flip x360 14-FP0023DX; Touch/14.0 2K (1920×1200) IPS, Intel Core 7-150U(1.8/5.4GHz, 10C/12T, 12MB), 16GB LPDDR5 5200, 512GB Gen4, Backlit KB, 5MP IR Cam, WiFi6+BT5.3, Windows 11 Home, Glacier Silver Aluminium
Detaljne specifikacije proizvoda
Dodatne informacije, galerija i tehničke specifikacije proizvođača.


Miš HyperX Pulsefire Haste 2 Core 8R2E6AA
Računar PC Dell Pro Slim QCS1250 i3 16/512GB
Tastatura GEMBIRD, KB-U-103, Standard keyboard, USB, US
Guma G295/80R22,5 152/148M BD200 BARUM BUS POGON
Guma G165/70R14 81T QUARTARIS 5 BARUM
BOSCH pećnica Serie 4| CRNA 71L HBA234EB3
Laptop HP OmniBook Ultra Flip 14" OLED U7 16GB/1TB 14-fh0009nm
Guma G225/70R16 103H FR SNOW GRAB+ GENERAL TIRE M+S
Miš LOGITECH B110, USB, optical, black, 800 dpi,
Laptop HP ProBook 4 G1AH Ryzen 5 16" FHD 16GB/512GB 



















Recenzije
Nema recenzija.