| Proizvođač | Lenovo |
| Garancija | 2 godine |
| Procesor (CPU) | AMD Ryzen 5000 Serija, AMD Ryzen™ 7 5825U / 8 Cores / 16 Threads / 2.00 GHz Base Freq. / 4.50 GHz Turbo Freq. / 16MB Cache |
| Memorija (RAM) | 16GB, DDR4 (3200 MHz) |
| TIP memorije | DDR4 (3200 MHz) |
| Ekran (Display) | 15.6” / FullHD / IPS / AG / 60Hz |
| Operativni Sistem | FreeDOS |
| Pohrana podataka (Storage) | 512GB M.2 |
| Grafička karta (GPU) | AMD Radeon |
Lenovo IdeaPad Slim 3 15ITL6 82XM00NFSC 15,6″ FHD IPS AG AMD Ryzen 7 5825U/16GB/512GB/2Y/Arctic Grey
Camera HD 720p with Privacy Shutter
WLAN + Bluetooth
Wi-Fi® 6, 802.11ax 2×2 + BT5.2
WWAN WWAN Not Supported
Ethernet No Onboard Ethernet
Standard Ports
2x USB 3.2 Gen 1
1x USB-C® 3.2 Gen 1 (support data transfer, USB PD 45-65W and DisplayPort™ 1.2)
1x HDMI® 1.4
1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm)
1x Card reader
1x Round tip power connector


Miš HyperX Pulsefire Haste 2 Core 8R2E6AA
Računar PC Dell Pro Slim QCS1250 i3 16/512GB
Tastatura GEMBIRD, KB-U-103, Standard keyboard, USB, US
Guma G295/80R22,5 152/148M BD200 BARUM BUS POGON
Guma G165/70R14 81T QUARTARIS 5 BARUM
BOSCH pećnica Serie 4| CRNA 71L HBA234EB3
Laptop HP OmniBook Ultra Flip 14" OLED U7 16GB/1TB 14-fh0009nm 

















Recenzije
Nema recenzija.