| Proizvođač | Logitech |
| Garancija | 6 mjeseci |
| Općenito | |
| Tip | Preko uha |
| Namjena | Office |
| Težina | 211 g |
| Materijal | – |
| Boja | Crna |
| Zvuk | |
| Veličina drajvera | 40 mm |
| Tip drajvera | – |
| Frekventni odziv | 20 Hz – 16.000 Hz |
| Impedancija | 32 Ohm |
| Osjetljivost | 99 dB |
| Kontrola buke | Da |
| Posebne funkcije | – |
| Mikrofon | |
| Tip | Ugrađeni |
| Uzorak prijema | Jednosmjerni |
| Frekventni odziv | 150Hz-7KHz |
| Osjetljivost | -48 dB |
| Poništavanje buke | – |
| Povezivost | |
| Tip veze | Žična |
| Interfejsi | USB Type-A, USB Type-C |
| Bluetooth kodeci | – |
| Domet veze | 1.9m |
| Parenje s više uređaja | – |
| Baterija | |
| Kapacitet baterije | – |
| Trajanje baterije | – |
| Vrijeme punjenja | – |
| Priključak za punjenje | – |
| Kontrole | |
| Kontrole na uređaju | Tipke za pojačavanje i smanjivanje |
| Posebne funkcije | – |
| Ostale funkcije | |
| Kompatibilnost | Android, Windows, iOS |
| Izdržljivost | – |
| Osvjetljenje | – |
Slušalice sa mikrofonom, Logitech UC Zone USB black, USB-C, USB-A adapter included, noise-canceling, 981-000875


Guma G235/45R18 98W XL SPORT MASTER 4S LINGLONG
Slušalice sa mikrofonom HyperX Cloud Mini 7G8F3AA
Trust GXT490P FAYZO 7.1 USB2.0 gaming slušalice, žičane, ljubičaste
Slušalice sa mikrofonom SPEEDLINK LEGATOS Stereo 
















Recenzije
Nema recenzija.