| Proizvođač | AMD |
| Garancija | 3 godine |
| Model | Ryzen |
| Keš memorija | 16M |
| Socket | AM4 |
| Frekvencija | 3.6GHz |
| Maksimalna frekvencija | 4.2GHz |
| Broj jezgri | 6 |
| Vrsta | RYZEN 5 |
| Grafika | Ne |
AMD Ryzen 5 5500 AM4 BOX,6 cores,12 threads,3.6GHz,16MB L3,65W,bez grafike
272.38 KM Izvorna cijena bila je: 272.38 KM.217.90 KMTrenutna cijena je: 217.90 KM.
10 na zalihi




| Proizvođač | AMD |
| Garancija | 3 godine |
| Model | Ryzen |
| Keš memorija | 16M |
| Socket | AM4 |
| Frekvencija | 3.6GHz |
| Maksimalna frekvencija | 4.2GHz |
| Broj jezgri | 6 |
| Vrsta | RYZEN 5 |
| Grafika | Ne |
AMD Ryzen 5 5500 AM4 BOX,6 cores,12 threads,3.6GHz,16MB L3,65W,bez grafike
Reklamacija i povrat robe je moguće ako:
Za svaki kupljeni proizvod moguće je izvršiti povrat ukoliko proizvod nije korišten. Proizvod je moguće vratiti ako kupac posjeduje račun, odgovarajući garantni list i originalno upakovan proizvod (za robu sa garancijom). E KUTAK d.o.o. prima samo orginalno zapakovan proizvod i to bez bilo kakvih fizičkih oštećenja ili kvarova nastalih od strane kupca.
Za povrat proizvoda kao i sva dodatna pitanja možete kontaktirati na broj: 063 194 132.
Napomena:
U slučaju povrata robe kupac snosi troškove transporta.
Besplatna dostava
Procesori
Besplatna dostava
Besplatna dostava
Besplatna dostava
Koristimo kolačiće za bolje korisničko iskustvo, analitiku i prikaz relevantnih oglasa. Molimo da pročitate Politiku o kolačićima ili prilagodite postavke.
Recenzije
Nema recenzija.