| Proizvođač | HP |
| Garancija | 2 godine |
| Kapacitet diska | 512 GB |
| Grafička | Intel UHD |
| RAM memorija | 16GB (1x16GB) |
| WIFI | Da |
| Procesor | Intel |
| Vrsta procesora | Ostalo |
| Broj diskova | 1 |
| Vrsta diska | SSD |
| Displayport | 1 |
| Format kućišta | micro tower |
| Frekvencija | 3.9 GHz |
| Grafika | Intel |
| Sučelje | M.2 |
| HDMI | 1 |
| Tipkovnica | Nema |
| Vrsta memorije | DDR5-5600 |
HP ProDesk 2 Tower G1i Intel 300 6 MB 2 cores 65W,/ 16GB DDR5 / 512GB SSD / DOS / No ODD / 2 year Onsite Desktop/ No keyboard / No mouse / Realtek 8852BE-VT Wi-Fi 6 BT 5.4 WW WLAN,HDMI,DP,2 godine garancije









Recenzije
Nema recenzija.