| Proizvođač | Asus |
| Garancija | 2 godine |
| Procesor (CPU) | AMD Ryzen 7000 Serija, AMD Ryzen™ 7 7445HS Processor / 6 Cores / 12 Threads / 3.55 GHz Base Freq. / 4.7GHz Turbo Freq. / 16MB Cache |
| Memorija (RAM) | 16GB, DDR5 (5600 MHz) |
| TIP memorije | DDR5 (5600 MHz) |
| Ekran (Display) | 15.6” / FullHD / IPS / AG / 144Hz |
| Operativni Sistem | FreeDOS |
| Pohrana podataka (Storage) | 1TB SSD |
| Grafička karta (GPU) | GeForce RTX™ 3050 |
ASUS TUF A15 FA506NCG-HN207 15,6″ FHD AG 144Hz AMD Ryzen 7 7445HS 16GB/1TB SSD/NVIDIA RTX 3050-4GB/G2g/crna
Memory Slot 2x SO-DIMM slots
LAN 10/100/1000 Mbps
Wireless Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth 5.3 Wireless Card (*Bluetooth version may change with OS I/O Ports 1x RJ45 LAN port
1x USB 3.2 Gen 2 Type-C with support for DisplayPort (data speed up to 10Gbps) 3x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps)
Display output 1x HDMI 2.1 TMDS
Camera 720P HD camera
Mic Built-in array microphone
Keyboard Type Backlit Chiclet Keyboard 1-Zone RGB
Audio 1x 3.5mm Combo Audio Jack
Built-in array microphone
Detaljne specifikacije proizvoda
Dodatne informacije, galerija i tehničke specifikacije proizvođača.


Guma G175/70R13 82T SPORT MASTER 4S LINGLONG
Guma G245/45R20 103Y XL FR SPORTCONTACT 7 CONTINENTAL
Guma G165/70R14 81T POLARIS 6 BARUM
Guma G225/55R19 99V FR GRAB GT+ GENERAL TIRE
Guma G175/70R13 82T POLARIS-5 BARUM M+S
Laptop Acer Predator 18" 240Hz 32GB/1TB PHN18-72-70Q8 















Recenzije
Nema recenzija.